Fatih Motor Kurye
Fatih Motor Kurye

 

Fatih Motor Kurye İstanbulun en eski ilçesi olan sur içi diye biline bölge olan buraların caddeleri olan Akdeniz caddesi,macarkardeşler,Edirne kapı caddesi,vatan cd,Beyazıt cd gibi önemli işlek cadde ve sokaklarda hergün onlarca evrak ,koli dağıtan Express kurye lerimiz size acil olarak gelip işlerinizi hızlı teslimat yapmaktadır.Fatih sultan mehmet’in ruhu şadolsun onu anmadan yazımı bitirmek istemedim.
Fatih, Tarihi yarımada (Suriçi) denen İstanbul şehrinin kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul'un merkezi sayılan ilçe. Güneybatıdan Zeytinburnu, kuzeybatıdan Eyüp ilçeleri ile kuzeyden Haliç, doğudan İstanbul Boğazı ve güneyden Marmara Denizi ile çevrilidir.
Fatih İlçesi, 1928'den 2008'e kadar Eminönü'yle beraber Tarihi Yarımadadaki iki ilçeden biri olmuştur. 2008'de Eminönü İlçesi'nin varlığının ortadan kaldırıp Fatih İlçesi'ne katılmasından beri tüm Tarihi yarımada üzerindeki tek ilçe haline gelmiştir. Kırsal yerleşimi olmayan ve 15.62 km²'lik (1562 hektar) bir alanı kaplayan Fatih İlçesi 57 mahalleden oluşmaktadır.
 
Fatih ilçesinin havadan kısmen görünümü, ortada Süleymaniye Camii ve Beyazıt Kulesi (Ekim 2014)
 
Avrupa yakasında,Unkapanı-Aksaray-Saraçhane-Edirnekapı arasındadır.
İsmini Fevzipaşa caddesi üzerinde bulunan Fatih külliyesinden almıştır.( Cami ,
Fatih Sultan Mehmet in türbesi,Daruşşifa,Medreseler,Tabhane,İmaret,Kervan-
saray,Sübyan mektebi,Kütüphane,Hamam,Saraçlar çarşısının bulunduğu külliye
çok geniş bir alanı kaplamaktadır. )
Bizans İmparatorluğu’nun kurulduğu, İstanbul’un fethinden sonra Osmanlı’ya başkentlik etmiş bölgedir. Tarihi yarımada, İstanbul’un Fatih İlçesi sınırları içinde kalır.
Tarihi yarımada neresidir? 
 
 
Tarihî yarımada ya da Suriçi; Haliç, İstanbul Boğazı ve Marmara Denizi ile çevrili olan; İstanbul şehrinin ilk kurulduğu ve geliştiği bölgeye verilen addır. Tarihî yarımadada ilk yerleşim yeri İ.Ö. 685 yılında Megara'dan gelen Yunanlar tarafından Byzantion adıyla kurulmuştur. Tarih boyunca yarımadadaki şehir değişik adlarla anılmış; Türkler tarafından ele geçirildikten sonra ise Dersaadet ve İstanbul gibi adlarla anılmıştır.
Eminönü, Sirkeci ve çevresi: Mısır Çarşısı, Eminönü Meydanı, Topkapı Sarayı ve çevresi...
Topkapı Sarayı, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Aya İrini Kilisesi, Çinili Köşk, Sultan III. Ahmet Çeşmesi, Soğukçeşme Sokağı, Ayasofya, Sultanahmet Camii ve çevresi...
 
Sultanahmet Camii, Sultanahmet Meydanı, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Türk ve İslam Eserleri Müzesi, Mozaik Müzesi
 
Divan Yolu'ndan Beyazıt: Divan Yolu, Çemberlitaş, Cağaloğlu.
 
Beyazıt, Kapalı Çarşı ve çevresi (Beyazıt, Laleli ve Aksaray): Kapalı Çarşı, Beyazıt Meydanı, Türk Hat Sanatları Müzesi, Beyazıt Kulesi, Beyazıt Camii, Sahaflar Carşısı, Fatih, Edirnekapı, Topkapı ve Yedikule... Süleymaniye Camii, Fatih Camii, Samatya, Kariye Müzesi, Şehzade Camii, Yedikule, Kalenderhane Camii, Tekfur Sarayı, Şehir Surları
 
Sarayburnu Sahil Yolu ve Yeşilköy arası: Cankurtaran, Kumkapı, Yeşilköy, Küçük Ayasofya, Surp Vorvots Vorodman Kilisesi, Samatya, Sokullu Mehmet Paşa Camii, Ermeni Patrikhanesi, Bakırköy.
Fatih ilçesinde toplam 56 mahalle bulundu.
Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.